Zbiorniki na deszczówkę lubuskie, powiat zielonogórski

Zbieraj deszczówkę i skorzystaj z programu "Moja woda"

Program "Moja woda" to dotacja do 5 000 zł na zakup, montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych na terenie nieruchomości w gminie Babimost objętej przedsięwzięciem. Otrzymaną dotację można przeznaczyć na zbiornik retencyjny podziemny lub nadziemny, instalację rozsączającą oraz elementy do nawadniania lub innego wykorzystania zatrzymanej wody, na przewody odprowadzające wody opadowe zebrane z rynien, wpustów do zbiornika nadziemnego, podziemnego, oczka wodnego, instalacji rozsączającej.

Montaż, wycena i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w województwie lubuskim, powiat zielonogórski

Zbiorniki na deszczówkę na terenie województwa lubuskiego, w powiecie zielonogórskim

Zbiorniki na deszczówkę Babimost (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Babimost, powiat zielonogórski, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat zielonogórski, Babimost i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Bojadła (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Bojadła, powiat zielonogórski, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat zielonogórski, Bojadła i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Czerwieńsk (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Czerwieńsk, powiat zielonogórski, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat zielonogórski, Czerwieńsk i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Kargowa (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Kargowa, powiat zielonogórski, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat zielonogórski, Kargowa i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Nowogród Bobrzański (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Nowogród Bobrzański, powiat zielonogórski, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat zielonogórski, Nowogród Bobrzański i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Sulechów (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Sulechów, powiat zielonogórski, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat zielonogórski, Sulechów i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Świdnica (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Świdnica, powiat zielonogórski, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat zielonogórski, Świdnica i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Trzebiechów (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Trzebiechów, powiat zielonogórski, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat zielonogórski, Trzebiechów i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Zabór (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Zabór, powiat zielonogórski, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat zielonogórski, Zabór i okolice.