Zbiorniki na deszczówkę lubuskie, powiat nowosolski

Zbieraj deszczówkę i skorzystaj z programu "Moja woda"

Program "Moja woda" to dotacja do 5 000 zł na zakup, montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych na terenie nieruchomości w gminie Nowa Sól objętej przedsięwzięciem. Otrzymaną dotację można przeznaczyć na zbiornik retencyjny podziemny lub nadziemny, instalację rozsączającą oraz elementy do nawadniania lub innego wykorzystania zatrzymanej wody, na przewody odprowadzające wody opadowe zebrane z rynien, wpustów do zbiornika nadziemnego, podziemnego, oczka wodnego, instalacji rozsączającej.

Montaż, wycena i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w województwie lubuskim, powiat nowosolski

Zbiorniki na deszczówkę na terenie województwa lubuskiego, w powiecie nowosolskim

Zbiorniki na deszczówkę Nowa Sól (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w  Nowej Soli, powiat nowosolski, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat nowosolski, Nowa Sól i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Bytom Odrzański (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Bytom Odrzański, powiat nowosolski, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat nowosolski, Bytom Odrzański i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Kolsko (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Kolsko, powiat nowosolski, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat nowosolski, Kolsko i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Kożuchów (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Kożuchów, powiat nowosolski, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat nowosolski, Kożuchów i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Nowa Sól (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Nowa Sól, powiat nowosolski, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat nowosolski, Nowa Sól i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Nowe Miasteczko (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Nowe Miasteczko, powiat nowosolski, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat nowosolski, Nowe Miasteczko i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Otyń (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Otyń, powiat nowosolski, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat nowosolski, Otyń i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Siedlisko (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Siedlisko, powiat nowosolski, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat nowosolski, Siedlisko i okolice.