Zbiorniki na deszczówkę lubuskie, powiat świebodziński

Zbieraj deszczówkę i skorzystaj z programu "Moja woda"

Program "Moja woda" to dotacja do 6 000 zł na zakup, montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych na terenie nieruchomości w gminie Lubrza objętej przedsięwzięciem. Otrzymaną dotację można przeznaczyć na zbiornik retencyjny podziemny lub nadziemny, instalację rozsączającą oraz elementy do nawadniania lub innego wykorzystania zatrzymanej wody, na przewody odprowadzające wody opadowe zebrane z rynien, wpustów do zbiornika nadziemnego, podziemnego, oczka wodnego, instalacji rozsączającej.

Montaż, wycena i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w województwie lubuskim, powiat świebodziński

Zbiorniki na deszczówkę na terenie województwa lubuskiego, w powiecie świebodzińskim

Zbiorniki na deszczówkę Lubrza (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Lubrza, powiat świebodziński, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat świebodziński, Lubrza i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Łagów (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Łagów, powiat świebodziński, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat świebodziński, Łagów i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Skąpe (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Skąpe, powiat świebodziński, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat świebodziński, Skąpe i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Szczaniec (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Szczaniec, powiat świebodziński, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat świebodziński, Szczaniec i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Świebodzin (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Świebodzin, powiat świebodziński, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat świebodziński, Świebodzin i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Zbąszynek (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Zbąszynek, powiat świebodziński, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat świebodziński, Zbąszynek i okolice.