Zbiorniki na deszczówkę lubuskie, powiat słubicki

Zbieraj deszczówkę i skorzystaj z programu "Moja woda"

Program "Moja woda" to dotacja do 5 000 zł na zakup, montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych na terenie nieruchomości w gminie Cybinka objętej przedsięwzięciem. Otrzymaną dotację można przeznaczyć na zbiornik retencyjny podziemny lub nadziemny, instalację rozsączającą oraz elementy do nawadniania lub innego wykorzystania zatrzymanej wody, na przewody odprowadzające wody opadowe zebrane z rynien, wpustów do zbiornika nadziemnego, podziemnego, oczka wodnego, instalacji rozsączającej.

Montaż, wycena i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w województwie lubuskim, powiat słubicki

Zbiorniki na deszczówkę na terenie województwa lubuskiego, w powiecie słubickim

Zbiorniki na deszczówkę Cybinka (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Cybinka, powiat słubicki, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat słubicki, Cybinka i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Górzyca (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Górzyca, powiat słubicki, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat słubicki, Górzyca i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Ośno Lubuskie (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Ośno Lubuskie, powiat słubicki, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat słubicki, Ośno Lubuskie i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Rzepin (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Rzepin, powiat słubicki, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat słubicki, Rzepin i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Słubice (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Słubice, powiat słubicki, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat słubicki, Słubice i okolice.