Zbiorniki na deszczówkę lubuskie, powiat krośnieński

Zbieraj deszczówkę i skorzystaj z programu "Moja woda"

Program "Moja woda" to dotacja do 5 000 zł na zakup, montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych na terenie nieruchomości w gminie Gubin objętej przedsięwzięciem. Otrzymaną dotację można przeznaczyć na zbiornik retencyjny podziemny lub nadziemny, instalację rozsączającą oraz elementy do nawadniania lub innego wykorzystania zatrzymanej wody, na przewody odprowadzające wody opadowe zebrane z rynien, wpustów do zbiornika nadziemnego, podziemnego, oczka wodnego, instalacji rozsączającej.

Montaż, wycena i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w województwie lubuskim, powiat krośnieński

Zbiorniki na deszczówkę na terenie województwa lubuskiego, w powiecie krośnieńskim

Zbiorniki na deszczówkę Gubin (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w  Gubinie, powiat krośnieński, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat krośnieński, Gubin i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Bobrowice (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Bobrowice, powiat krośnieński, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat krośnieński, Bobrowice i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Bytnica (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Bytnica, powiat krośnieński, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat krośnieński, Bytnica i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Dąbie (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Dąbie, powiat krośnieński, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat krośnieński, Dąbie i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Gubin (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Gubin, powiat krośnieński, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat krośnieński, Gubin i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Krosno Odrzańskie (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Krosno Odrzańskie, powiat krośnieński, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat krośnieński, Krosno Odrzańskie i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Maszewo (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Maszewo, powiat krośnieński, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat krośnieński, Maszewo i okolice.