Zbiorniki na deszczówkę lubuskie, powiat strzelecko-drezdenecki

Zbieraj deszczówkę i skorzystaj z programu "Moja woda"

Program "Moja woda" to dotacja do 6 000 zł na zakup, montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych na terenie nieruchomości w gminie Dobiegniew objętej przedsięwzięciem. Otrzymaną dotację można przeznaczyć na zbiornik retencyjny podziemny lub nadziemny, instalację rozsączającą oraz elementy do nawadniania lub innego wykorzystania zatrzymanej wody, na przewody odprowadzające wody opadowe zebrane z rynien, wpustów do zbiornika nadziemnego, podziemnego, oczka wodnego, instalacji rozsączającej.

Montaż, wycena i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w województwie lubuskim, powiat strzelecko-drezdenecki

Zbiorniki na deszczówkę na terenie województwa lubuskiego, w powiecie strzelecko-drezdeneckim

Zbiorniki na deszczówkę Dobiegniew (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Dobiegniew, powiat strzelecko-drezdenecki, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat strzelecko-drezdenecki, Dobiegniew i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Drezdenko (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Drezdenko, powiat strzelecko-drezdenecki, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat strzelecko-drezdenecki, Drezdenko i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Stare Kurowo (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Stare Kurowo, powiat strzelecko-drezdenecki, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat strzelecko-drezdenecki, Stare Kurowo i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Strzelce Krajeńskie (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Strzelce Krajeńskie, powiat strzelecko-drezdenecki, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat strzelecko-drezdenecki, Strzelce Krajeńskie i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Zwierzyn (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Zwierzyn, powiat strzelecko-drezdenecki, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat strzelecko-drezdenecki, Zwierzyn i okolice.