Zbiorniki na deszczówkę lubuskie, powiat międzyrzecki

Zbieraj deszczówkę i skorzystaj z programu "Moja woda"

Program "Moja woda" to dotacja do 5 000 zł na zakup, montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych na terenie nieruchomości w gminie Bledzew objętej przedsięwzięciem. Otrzymaną dotację można przeznaczyć na zbiornik retencyjny podziemny lub nadziemny, instalację rozsączającą oraz elementy do nawadniania lub innego wykorzystania zatrzymanej wody, na przewody odprowadzające wody opadowe zebrane z rynien, wpustów do zbiornika nadziemnego, podziemnego, oczka wodnego, instalacji rozsączającej.

Montaż, wycena i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w województwie lubuskim, powiat międzyrzecki

Zbiorniki na deszczówkę na terenie województwa lubuskiego, w powiecie międzyrzeckim

Zbiorniki na deszczówkę Bledzew (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Bledzew, powiat międzyrzecki, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat międzyrzecki, Bledzew i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Międzyrzecz (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Międzyrzecz, powiat międzyrzecki, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat międzyrzecki, Międzyrzecz i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Przytoczna (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Przytoczna, powiat międzyrzecki, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat międzyrzecki, Przytoczna i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Pszczew (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Pszczew, powiat międzyrzecki, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat międzyrzecki, Pszczew i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Skwierzyna (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Skwierzyna, powiat międzyrzecki, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat międzyrzecki, Skwierzyna i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Trzciel (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Trzciel, powiat międzyrzecki, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat międzyrzecki, Trzciel i okolice.