Zbiorniki na deszczówkę lubuskie, powiat gorzowski

Zbieraj deszczówkę i skorzystaj z programu "Moja woda"

Program "Moja woda" to dotacja do 6 000 zł na zakup, montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych na terenie nieruchomości w gminie Kostrzyn nad Odrą objętej przedsięwzięciem. Otrzymaną dotację można przeznaczyć na zbiornik retencyjny podziemny lub nadziemny, instalację rozsączającą oraz elementy do nawadniania lub innego wykorzystania zatrzymanej wody, na przewody odprowadzające wody opadowe zebrane z rynien, wpustów do zbiornika nadziemnego, podziemnego, oczka wodnego, instalacji rozsączającej.

Montaż, wycena i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w województwie lubuskim, powiat gorzowski

Zbiorniki na deszczówkę na terenie województwa lubuskiego, w powiecie gorzowskim

Zbiorniki na deszczówkę Kostrzyn nad Odrą (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w  Kostrzynie nad Odrą, powiat gorzowski, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat gorzowski, Kostrzyn nad Odrą i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Bogdaniec (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Bogdaniec, powiat gorzowski, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat gorzowski, Bogdaniec i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Deszczno (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Deszczno, powiat gorzowski, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat gorzowski, Deszczno i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Kłodawa (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Kłodawa, powiat gorzowski, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat gorzowski, Kłodawa i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Lubiszyn (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Lubiszyn, powiat gorzowski, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat gorzowski, Lubiszyn i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Santok (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Santok, powiat gorzowski, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat gorzowski, Santok i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Witnica (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Witnica, powiat gorzowski, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat gorzowski, Witnica i okolice.