Zbiorniki na deszczówkę lubuskie, powiat sulęciński

Zbieraj deszczówkę i skorzystaj z programu "Moja woda"

Program "Moja woda" to dotacja do 5 000 zł na zakup, montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych na terenie nieruchomości w gminie Krzeszyce objętej przedsięwzięciem. Otrzymaną dotację można przeznaczyć na zbiornik retencyjny podziemny lub nadziemny, instalację rozsączającą oraz elementy do nawadniania lub innego wykorzystania zatrzymanej wody, na przewody odprowadzające wody opadowe zebrane z rynien, wpustów do zbiornika nadziemnego, podziemnego, oczka wodnego, instalacji rozsączającej.

Montaż, wycena i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w województwie lubuskim, powiat sulęciński

Zbiorniki na deszczówkę na terenie województwa lubuskiego, w powiecie sulęcińskim

Zbiorniki na deszczówkę Krzeszyce (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Krzeszyce, powiat sulęciński, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat sulęciński, Krzeszyce i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Lubniewice (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Lubniewice, powiat sulęciński, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat sulęciński, Lubniewice i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Słońsk (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Słońsk, powiat sulęciński, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat sulęciński, Słońsk i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Sulęcin (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Sulęcin, powiat sulęciński, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat sulęciński, Sulęcin i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Torzym (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Torzym, powiat sulęciński, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat sulęciński, Torzym i okolice.