Zbiorniki na deszczówkę lubuskie, powiat żagański

Zbieraj deszczówkę i skorzystaj z programu "Moja woda"

Program "Moja woda" to dotacja do 5 000 zł na zakup, montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych na terenie nieruchomości w gminie Gozdnica objętej przedsięwzięciem. Otrzymaną dotację można przeznaczyć na zbiornik retencyjny podziemny lub nadziemny, instalację rozsączającą oraz elementy do nawadniania lub innego wykorzystania zatrzymanej wody, na przewody odprowadzające wody opadowe zebrane z rynien, wpustów do zbiornika nadziemnego, podziemnego, oczka wodnego, instalacji rozsączającej.

Montaż, wycena i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w województwie lubuskim, powiat żagański

Zbiorniki na deszczówkę na terenie województwa lubuskiego, w powiecie żagańskim

Zbiorniki na deszczówkę Gozdnica (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w  Gozdnicy, powiat żagański, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat żagański, Gozdnica i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Żagań (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w  Żaganiu, powiat żagański, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat żagański, Żagań i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Brzeźnica (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Brzeźnica, powiat żagański, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat żagański, Brzeźnica i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Iłowa (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Iłowa, powiat żagański, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat żagański, Iłowa i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Małomice (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Małomice, powiat żagański, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat żagański, Małomice i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Niegosławice (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Niegosławice, powiat żagański, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat żagański, Niegosławice i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Szprotawa (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Szprotawa, powiat żagański, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat żagański, Szprotawa i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Wymiarki (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Wymiarki, powiat żagański, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat żagański, Wymiarki i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Żagań (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Żagań, powiat żagański, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat żagański, Żagań i okolice.