Zbiorniki na deszczówkę lubuskie, powiat żarski

Zbieraj deszczówkę i skorzystaj z programu "Moja woda"

Program "Moja woda" to dotacja do 6 000 zł na zakup, montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych na terenie nieruchomości w gminie Łęknica objętej przedsięwzięciem. Otrzymaną dotację można przeznaczyć na zbiornik retencyjny podziemny lub nadziemny, instalację rozsączającą oraz elementy do nawadniania lub innego wykorzystania zatrzymanej wody, na przewody odprowadzające wody opadowe zebrane z rynien, wpustów do zbiornika nadziemnego, podziemnego, oczka wodnego, instalacji rozsączającej.

Montaż, wycena i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w województwie lubuskim, powiat żarski

Zbiorniki na deszczówkę na terenie województwa lubuskiego, w powiecie żarskim

Zbiorniki na deszczówkę Łęknica (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w  Łęknicy, powiat żarski, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat żarski, Łęknica i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Żary (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w Żarach, powiat żarski, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat żarski, Żary i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Brody (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Brody, powiat żarski, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat żarski, Brody i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Jasień (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Jasień, powiat żarski, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat żarski, Jasień i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Lipinki Łużyckie (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Lipinki Łużyckie, powiat żarski, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat żarski, Lipinki Łużyckie i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Lubsko (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Lubsko, powiat żarski, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat żarski, Lubsko i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Przewóz (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Przewóz, powiat żarski, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat żarski, Przewóz i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Trzebiel (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Trzebiel, powiat żarski, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat żarski, Trzebiel i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Tuplice (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Tuplice, powiat żarski, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat żarski, Tuplice i okolice.
Zbiorniki na deszczówkę Żary (woj. lubuskie)
Wykonujemy montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w gminie Żary, powiat żarski, województwo lubuskie. Oferujemy zbiorniki na deszczówkę klasy premium na powiat żarski, Żary i okolice.